Služba pomoci

Dnes na každom mieste počúvame, ako je potrebné ZOSTAŤ DOMA.

Preventívne opatrenia proti šíreniu koronavírusu ovplyvnili životy nás všetkých. Najviac však tieto opatrenia postihujú našich seniorov, osamelých ľudí, či osamelých rodičov s malými deťmi alebo zdravotne znevýhodnených ľudí. 
Aj napriek tomu, že žijeme v neľahkej dobe, mnohí z nás neostali ľahostajní a chcú pomôcť, chcú spraviť dobrý skutok a pomôcť tak ľuďom vo svojom okolí.

Cieľom tejto stránky je pomôcť obyvateľom našej farnosti, našej obce v ich náročnej životnej situácii.
Chceme prepojiť ľudí, ktorí potrebujú pomoc s tými dobrej vôle, čo pomoc vedia ponúknuť.

Potrebuješ pomoc alebo vieš o niekom kto potrebuje pomoc – vyplň formulár.
Chceš pomôcť alebo poskytuješ nejakú službu pomoci – vyplň formulár.

POTREBA POMOCI
Neexistujú žiadne inzeráty zodpovedajúce zadaným kritériám vyhľadávania.

STRUČNÉ PODMIENKY

  1. „Služba pomoci“ prostredníctvom farskej web stránky slúži na spájanie ľudí, ktorí potrebujú pomoc s tými, čo pomoc vedia ponúknuť tým, že poskytuje bezplatne priestor na zverejnenie inzerátov, týkajúcich sa predaja a kúpy tovarov a služieb. 
  2. Inzerent je pri zverejňovaní povinný uviesť pravdivé údaje o tovare alebo službe a tiež svoje kontaktné údaje (e-mailovú adresu a telefónne číslo).
  3. Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za škody, ktoré inzerent užívateľom alebo tretím stranám spôsobil zverejnením inzerátu na tejto internetovej stránke.
  4. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo kontroly inzerátov, má právo inzerát presunúť do inej sekcie, prípadne nezverejniť v prípade nevhodnosti obsahu.
  5. Po pridaní inzerátu prebehne jeho kontrola a až po vykonaní kontroly bude inzerát pridaný.
  6. Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za zneužitie osobných údajov, ktoré budú poskytnuté a zverejnené inzerentom na svojom inzeráte.
  7. Za obsah inzerátu je plne zodpovedný inzerent. 
Titulný obrázok od InspiredImages z Pixabay