Máj – mesiac Panny Márie

Srdečne Vás všetkých pozdravujem!

Zajtra nám začína nový mesiac, ktorý je v Cirkvi tradične mariánsky. Je zvykom modliť sa každý deň pred sv. omšou Loretánske litánie. Budeme tak robiť aj tento rok, aj keď nie na spoločnej báze. Vždy pred sv. omšou, ktorú slúžim v našom kostole v pondelok až piatok o 18:00 a v sobotu a v nedeľu o 11:00, sa pomodlím aj spomínané litánie, ktoré obetujem za Božie požehnanie pre našu farnosť a zdravie pre všetkých farníkov. Budem rád, keď sa ku mne s týmto úmyslom pripojíte, či už v spomínanom čase, alebo kedykoľvek sa Vám bude dať.

Tento týždeň máme aj prvú sobotu a prvú nedeľu v mesiaci. Na spoločnú modlitbu ruženca za zdravie a Božie požehnanie pre nás všetkých sa duchovne spojíme v sobotu o 9:00, kedy sa budeme modliť slávnostný ruženec a v nedeľu o 14:30, kedy sa pomodlíme ruženec svetla.

Panna Mária Trnavská, oroduj za nás!

Obrázok z Pixabay

1,575 zobrazení